Τετάρτη 18 Μαΐου 2011

ΠΙΣΩΠΛΑΤΟ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑ!!!!!

Ως πισώπλατο μαχαίρωμα μπορεί να χαρακτηρίσει κανείς την ήττα της ΑΕΚ από τον Μπάοκ μεσ' στην Τούμπα με 2-1. Η ΈΝΩΣΗ μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και άνοιξε το σκορ μόλις στο 14' λεπτό με γκόλ του Scocco από το κέντρο. Όμως αυτό δεν συνέφερε τον διαιτητή $ιδηρόπουλο ο οποίος έδωσε ανύπαρκτο φάουλ στον Μπάοκ στο 29' λεπτό της αναμέτρησης...Για κακή μας τύχη ο Pablo Garcia βρήκε δίκτυα και ισοφάρισε... Στο 37' πάλι ο $ιδηροπουλος έδωσε ενα ανύπαρκτο εντελώς πέναλτι και ο Μπάοκ πήρε προβάδισμα με 2-1.. Αυτό ήταν και το τελικό σκορ της αναμέτρησης, το οποίο βεβαία ήταν προκαθορισμένο από την αρχή...
Απαράδεκτο αυτό που έγινε καθώς και οι κάρτες που έδωσαν στους Μάκο(κοκκινη) και Γεωργέα(κιτρινη) και θα αφήσουν σίγουρα ανενόχλητο αυτόν τον καμικάζι τον Pablo Garcia μονό με μια κόκκινη... Σας ζητούμε συγνώμη για την γλωσσά που χρησιμοποιούμε αλλά δεν πάει άλλο....